To, że marketing sieciowy jest jednym z lepszych modeli biznesowych, przekonało się wiele osób na całym świecie. Wiele firm przeniosło również swoją działalność do Internetu ze względu na niskie koszta. Ok, ale skoro ten biznes jest naprawdę taki dobry to ile można zarobić w MLM?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ tutaj w grę wchodzi wiele czynników. Przede wszystkim należy, pamiętać o tym, że każda firma ma swój plan marketingowy i określony procent udziału za polecanie. Jednak niezależnie w jakim projekcie działasz to Twoje zyski są nieograniczone.

Ile można zarobić w MLM?

W zależności jak bardzo będziesz się angażował w swoją pracę to otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twoich wyników. Dlatego nie można jasno określić zarobków w MLM bo równie dobrze możesz nie zarobić nic, a z kolei jeśli się naprawdę przyłożysz, będziesz każdego dnia podnosił swoje kwalifikacje i tym samym szkolił również swój zespół to Twoje zarobki miesięczne mogą sięgać kwot pięciocyfrowych, a nawet i więcej.

Pomijając fakt, że koszty prowadzeniu biznesu opartego o MLM są naprawdę bardzo niskie, czyli:

Twoim jedynym zadaniem jest skupienie sie na polecaniu i budowaniu struktury, jeśli zależy Ci na wysokim wynagrodzeniu. O tym, dlaczego warto to robić, przeczytasz w moim innym wpisie. Wiele firm oferuje współpracę przy naprawdę bardzo niskim kapitale początkowym i to jest kolejny wielki plus w tym biznesie.

Jak już wspomniałem wcześniej Twoje zarobki będą rosnąć, jeśli Ty sam będziesz się rozwijał. Pamiętaj, że tutaj to Ty jesteś firmą i musisz dbać o swój rozwój i umiejętności, które są Ci potrzebne do tego, byś mógł zarabiać więcej. Początki zawsze są ciężkie, ale nie możesz się poddawać tylko dlatego, że zaczynają się pojawiać pierwsze przeszkody.

Ile czasu zajmuje MLM?

No właśnie. I tutaj też trzeba mieć świadomość, że im więcej czasu poświęcisz na efektywne działania, tym większe będą Twoje zyski. Specjalnie podkreślam tutaj słowo efektywne, ponieważ bardzo często zdarza się tak, że ludzie, którzy siedzą nieraz całymi dniami przed komputerem lub wiszą na telefonie od rana do wieczora uważają, że to przyniesie oczekiwane rezultaty, a w gruncie rzeczy wychodzi całkiem inaczej.
Prawda jednak jest tak, że jeśli nie masz dobrego planu działania to Twoja praca pójdzie na marne. Musisz pamiętać o tym, że czas jaki przeznaczasz na działania powinien zostać wykorzystany jak najefektywniej. Mówiąc prościej skupiaj się każdego dnia na konkretnych zadaniach i zawsze zaczynaj swoją pracę od priorytetów, a dopiero później przechodź do rzeczy mniej ważnych. Czy jest jakiś ustalony limit, który mówi ile godzin dziennie powinno się poświęcać na pracę w marketingu sieciowym, aby mieć dobre lub jakiekolwiek efekty?

Oczywiście im więcej czasu poświęcisz tym lepiej. Ale wiadomo, że nie każdy może sobie na to pozwolić. Każdy z nas ma swoje prywatne sprawy, pracę i inne obowiązki, ale na całe szczęście ten model biznesowy pozwala układać sobie grafik pracy pod swoje możliwości. Ale wracając do limitów czasowych to uważam, że dziennie minimum 2h powinieneś zawsze wygospodarować na działania w necie. Jeśli zamierzasz powiedzmy pracować krócej lub kilka godzin tygodniowo to tak naprawdę będzie Ci ciężko. Oczywiście nie twierdzę, że tak nie da się pracować. Jednak na samym początku dobrze jest się mocno przyłożyć, po to by później móc pracować kilka razy w tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *