Dlaczego nie masz efektów w MLM?

brak efektow w mlm

Wiele osób biorących udział w MLM nigdy nie zobaczy efektów swojej pracy. Jeżeli powoli zbliżasz się do przekonania, że to nie działa, to… masz rację. Ale MLM może działać! Są pewne konkretne powody, dlaczego nie masz efektów w MLM, a z każdym z tych problemów można sobie poradzić i sprawić, że cała machina ruszy i […]

Dlaczego marketing Sieciowy? 8 powodów!

Zdradzę ci 8 powodów, dzięki którym lepiej poznasz siłę marketingu sieciowego Dlaczego Marketing Sieciowy? Dlaczego warto budować biznes MLM? 8 powodów to stanowczo za mało, abym mógł wyłożyć ci ten temat w sposób wyczerpujący. Ba, nie dość napisać 400-stronicową książkę o tajnikach network marketingu, żeby poskromić każdą z technik, jaka się z nim wiąże. Tych […]

Czy MLM to praca?

czy mlm to praca

Wiele osób, zwłaszcza początkujących zadaje mi pytanie, czy MLM można traktować jako pracę? W tym wpisie postaram się odpowiedzieć na to pytanie oraz porównać pracę w MLM do tradycyjnej pracy na etacie.

Dlaczego MLM budzi kontrowersje?

dlaczego mlm budzi kontrowersje

Jest wielu zwolenników marketingu sieciowego, ale i przeciwników tego modelu biznesowego nie brakuje. To, że MLM budzi kontrowersje u ludzi to można zaobserwować na różnego rodzaju forach, czy grupach na Facebooku. Wiele osób uważa, że marketing sieciowy to zwykła piramida finansowa, naciąganie ludzi, oszustwa itp. 

Ile można zarobić w MLM?

ile można zarobić w MLM

To, że marketing sieciowy jest jednym z lepszych modeli biznesowych, przekonało się wiele osób na całym świecie. Wiele firm przeniosło również swoją działalność do Internetu ze względu na niskie koszta. Ok, ale skoro ten biznes jest naprawdę taki dobry to ile można zarobić w MLM?

Najlepsze blogi o MLM

najlepsze blogi o MLM

W tym wpisie chciałbym przedstawić Ci swój mały ranking stron internetowych o marketingu sieciowym, które warto odwiedzić. Gotowy? Poznaj najlepsze blogi o MLM!

Jak zacząć w MLM?

jak zacząć w mlm

Jaki sprzęt potrzebny jest do pracy w marketingu sieciowym, ile czasu dziennie trzeba pracować, jakie muszę posiadać wykształcenie, innymi słowy – Jak zacząć w MLM?

Jak zapraszać ludzi do MLM

jak zapraszać ludzi do mlm

Niezależnie jak długo działasz w marketingu sieciowym, z pewnością zadawałeś sobie to pytanie lub być może nadal je sobie zadajesz – jak zapraszać ludzi do MLM, bądź jak większość osób używa stwierdzenia – „rekrutować”?Na temat budowanie struktur oraz polecania produktów MLM, teorii jest mnóstwo. Zdania są tutaj mocno podzielone, ale tak naprawdę nie ma to większego […]

Jakość produktów w MLM

jakość produktów w MLM

Wiele osób uważa, że produkty MLM mają zbyt dużą cenę i nie są dobrej jakości. W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć, czy rzeczywiście jakość produktów w MLM pozostawia wiele do życzenia i jak w końcu jest z tą ceną?