W tym wpisie chciałbym przedstawić Ci swój mały ranking stron internetowych o marketingu sieciowym, które warto odwiedzić. Gotowy? Poznaj najlepsze blogi o MLM!

GSZYMANSKI
Jeśli myślisz o założeniu biznesu sieciowego i chciałbyś zacząć działać w MLM to ten blog zdecydowanie pomoże Ci ruszyć. Znajdziesz na nim mnóstwo informacji, które musisz posiadać zanim podejmiesz się współpracy z jakąkolwiek firmą. Dowiesz się przede wszystkim czym jest MLM, od czego zacząć, na co uważać, czym jest lista mailingowa i jak ją tworzyć oraz wiele więcej cennych wskazówek.

Blog o MLM
Bardzo wartościowy blog dla zwłaszcza dla osób, które szukają informacji na temat MLM. Oprócz cennych wskazówek związanych z marketingiem sieciowym, na stronie znajdziesz również darmowe szkolenia m.in. z budowania listy mailingowej lub prowadzenia webinaru. Jeśli natomiast szukasz firm, z którymi chciałbyś zacząć współpracę to wystarczy, że zajrzysz na tego bloga i wybierzesz zakładkę „FIRMY MLM”.

 Liczy się wynik
Jeśli nie znasz Bartka Popiela to koniecznie nadrób zaległości i zajrzyj na tą stronę. Bartek w swoich materiałach pokazuję m.in. w jaki sposób robić bardzo skuteczne kampanie reklamowe, omawiając każdy krok bardzo szczegółowo. Koniecznie zapoznaj się z jego wpisem „280.640ZŁ W 9 DNI. ZDRADZAM, JAK ZROBIĆ DOCHODOWĄ KAMPANIĘ KURSU ONLINE.

 Bogaty Student
Julian, Dawid oraz Bartosz – tych 3 panów może się pochwalić ogromną wiedzą jaką posiadają na temat marketingu sieciowego. Jak sami twierdzą ukończone studia to tylko mały dodatek, który może się przydać w tym biznesie, jednak większe znaczenie ma tutaj rozwój osobisty oraz ciągłe praktykowanie. Z tego bloga dowiesz się m.in. jak założyć firmę, co powinieneś wiedzieć o wystąpieniach publicznych oraz jak zacząć działać w MLM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *